Uzdrowisko Slatinice
ponad 490 lat tradycji
Uzdrowisko Slatinice
Čeština English Deutsch
Telefon Lázně Slatinice +420 581 571 000

Děkujeme za přenádherný odpočinkový pobyt ve Vašich lázních. Všechno bylo zase dokonalé a bezchybné, jak jsme si to pamatovali z minula: obsluha jídelny, přihlížející smířeně té bezostyšné nenasytnosti rádoby seriozních "pacientů", ochotní a přátelští pracovníci u relaxačních procedur - pomyslné vítězství bychom tentokrát přiřkli líbezné mladistvě vyhlížející paní na masážích. Operativní a milé dámy na recepci i neviditelné pokojské, jejichž služeb při tak krátkém pobytu téměř netřeba.

Díky komentované prohlídce kostela a masopustnímu průvodu jsme tolik nepostrádali návštěvy okolních zámků a muzejí, které jsou v zimě méně dostupné. Absolvovat plnou penzi jsme dokázali jen díky tomu, že jsme oželeli odpolední zákuskování a kávičkování. Náš návrh, aby se do doby, než se klientele zadaří dosáhnout základních společenských návyků, volně dostupný salátový bufet zrušil a saláty, příp. kompoty se servírovaly přímo s určitým jídlem, ke kterému se hodí, trvá a zpříjemnil by nám příští pobyt, na který se už teď těšíme.

Přejeme všem všechno dobré a zdravíme

Beranovi

Partnerzy
více zde >
Kontakt z nami
 telefon  Recepcja +420 581 571 000
 tuzka  E-mail
 adresa  Gdzie nas znaleźć
facebook  Facebook
Zapisz się do newslettera
Zapisz się teraz i nie przegap żadnej informacji lub ofertę specjalną. To nic nie kosztuje i abonamentu można przerwać w dowolnym momencie.
Newsletter
Możesz zrezygnować w każdej chwili.
Korzystając z tej witryny wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie plików cookie, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.     
Wyświetlenie dla telefonów komórkowych×