Lázeňský den zdraví a Den dětí

Lázeňský den zdraví a Den dětí
Lázeňský den zdraví a Den dětí
Název akce: Lázeňský den zdraví a Den dětí
Pořadatel: Lázně Slatinice
Termín akce: 16. 6. 2018
Speciální

Pořádáme v rámci Světového Dne zdraví. Přednášky, ukázky cvičení, atrakce pro děti, stánky, občerstvení a další. Tentokrát se můžete těšit na koncert skupiny Fireballs.


Lázně se tímto dnem opět připojí ke Světovému dni zdraví, který je vyhlašován Světovou zdravotnickou organizací, letos na téma deprese. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program pro děti i dospělé, který vyvrcholí koncertem rock&rollové skupiny The 6 Fireballs.

Pod širým nebem se celé dopoledne budou probíhat procházky po okolí s holemi Nordic Walking, zacvičit si můžete jógu, tai-chi, tabata a další cvičení. Připraven je i interaktivní program pro děti, které se mohou těšit na pohybové hry, canisterapii, malování na obličej a na spoustu další zábavných aktivit. V areálu také budou umístěny stánky prevence zdravotních pojišťoven, kde se lidé mohou informovat o novinkách, nechat si změřit tlak, další tělesné parametry a nechat si poradit od odborníků.

Odpolední blok zahájí výkonná ředitelka lázní Ing. Irena Vašicová. „Tento den by měl být připomínkou toho, že by se všichni měli snažit neustále zlepšovat kvalitu svého života. Způsobů je celá řada, každý si musí najít svoji cestu,“ říká. Program doplní i lázeňský jarmark a dobroty z lázeňské kuchyně přípraveny nejen pro milovníky zdravé stravy. Vstup na akci je zdarma.

Program akce:

plakat den zdravi 2405
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.