Hodnocení našich klientů

vděčná klientka1022.8.2018
Dnes splnil se mi krásný sen a stal se skutečností. Po dvaceti letech se opět navracím k vám - Slatinické lázně. Obejmout pohledem místa známá, poléčit bolavá záda, pozdravit cestičky vyšlapané – louky, pole, potoky a stráně.
P. Pešek1025.11.2017
Rádi bychom touto cestou ještě jednou s manželkou poděkovali, za příjemný pobyt - Slatinický wellness...
J. Kropáč1021.12.2017
Ve dnech 29.11. - 20.12.2017 jsem byl na léčení ve vašich lázních. Dovolte mě, abych poděkoval vám všem, personálu zdravotnickému i ostatním za vzorné služby, vlídné a ochotné přijetí a obsluhování. Přeji celému vašemu kolektivu také hodně zdraví a osobních a obchodních úspěchů v Novém roce 2018.
V. Tobešová9.815. 10. 2017
Chtěla bych touto cestou poděkovat za lázeňský pobyt, hlavně Mgr. Kateřině Svobodové, vedoucí rehabilitace, za vynikající cvičení, které mi moc pomohlo, abych nemusel na operaci. Stal se asi zázrak, jsem tak rozcvičená, že tomu nemohu ani uvěřit. Ještě jednou vynikající práce!
E. Wichtorová1027.8.2017
Nastává čas loučení, nic se na tom nezmění, starosti zas nastanou, vzpomínky krásné však zůstanou!
Je mou ctí, že mohu tyto řádky psát, na vás všechny s láskou vzpomínat! Celý měsíc jsem v těchto lázních ve Slatinicích na Balneu byla a každý den šťastně ho prožila. Hned při nástupu v recepci – a pak – snídaně, obědy s večeří! Příjemné uvítání a vyšetření u lékaře, pak rozpis na procedury a masáže.
Na pokoji čisto a pokojské uklízely vše, na své místo! Nedá se říci, ani jmenovat, kdo lepší je, Ta nebo Ten, každý se snaží každý den! Za jeden provaz táhnou společně, jste a jsou prostě jedničky!! A nemáte žádné chybičky. Jste – jeden za všechny a všichni za jednoho!!! Proto píši tyto řádky a budu se těšit, že za rok se přijedu léčit a vrátím se k vám zpátky!!!
Moc se mi tu líbilo, zdravíčko mé se zlepšilo! Proto, děkuji vám všem, co se o mě s veškerou péčí starali: paní Palíková, za přijetí do Balnea, panu doktorovi Krejčířovi za jeho péči, sestřičkám! Také panu manažerovi Ing. Tomášovi Hrazdilovi za ochotu nabídnutí, když s těžkým kufrem a taškou jsem z lázní odjížděla a na nádraží 2km bych pěšky jít měla! Co víc si člověk může přát, jen to, ať Vás má každý, tak jako já, ze srdce rád!!! A to je vše, co na srdci jsem měla a je čas, abych se vám všem s láskou poroučela.
Vaše pacientka – Emilie Wichtorová
Řezníčkovi1013. 6. 2017
touto cestou bych Vám chtěla moc poděkovat za velmi příjemný pobyt u Vás v Lázních Slatinice. Děkuji Vám za Vaši nabídku pobytu v tomto lázeňském zařízení, se kterou jsme byli, já i manžel velmi spokojeni.


Byli jsme mile překvapeni příjemným prostředím, profesionálním přístupem a
obsluhou všech Vašich zaměstnanců, jak rehabilitačních pracovníků, tak
celého personálu.


Já i manžel, Vám všem moc děkujeme a určitě se vrátíme příští rok opět do
Lázní Slatinice, které v nás zanechaly velmi hezké vzpomínky a kde jsme si
opravdu odpočinuli.


Ještě jednou Vám za vše moc děkuji a prosím napište mi v jakém předstihu si
můžeme udělat rezervaci na příští rok, v měsíci květnu.
Pokud by byla opět nějaká nabídka pro zaměstnance České pošty, velmi by mě
to potěšilo.
Svaz tělesně postižených Příbram10chtěli bychom poděkovat za krásný a velice příjemný pobyt v lázních Slatinice. Rekondiční pobyt jsme absolvovali v termínu od 26. do 31. března 2017 v LD Balnea a náš řidič bydlel v Penzionu Majorka. Všichni jsme byli spokojeni s přístupem personálu, s ubytováním, stravováním i procedurami. Bezchybný byl i odpolední a večerní program, ať už to byla zdravotní přednáška, procházka obcí s výkladem historika, hudební večer či výlety. Vše bylo perfektně připravené, zajímavé, poučné i zábavné.
Za ochotu a vstřícnost při organizování volného času děkujeme zejména paní Ing. Radce Pazderové a kulturní referentce Heleně Kostelníkové.
Díky skvělé spolupráci a domluvě s nimi se nám u vás moc líbilo a rádi bychom se v příštím roce vrátili a strávili ve Slatinicích zase jeden příjemný týden.
Za všechny zúčastněné ze Svazu tělesně postižených, MO č.2 Příbram
Pavel Bačík, předseda
Marie Moudrá, místo předsedkyně
Stillerovi101. 4. 2017
Před týdnem jsme s manželkou absolvovali prodloužený relaxační víkend u Vás ve Slatinicích. Vzhledem k tomu, že jsme byli po návratu zasypáni spoustou povinností, dostávám se až dnes k napsání krátkého emailu, ve kterém chci vyjádřit poděkování za krásné chvíle, strávené ve vašich lázních.
Vše se nám velice líbilo od ubytování přes procedury, stravu, kulturní vyžití - krásný recitál písní W. Matušky a příjemně jsme si u Vás odpočali.
Rovněž Vám moc děkuji, že dáváte prostor alternativnímu přístupu k pomoci klientům, v podobě konzultací paní Heleny Kostelníkové, která mi velmi ochotně vyšla vstříc, byť jsem se objednal na poslední chvíli před odjezdem. Konzultace s paní Helenou je pro mne velkým povzbuzením a podporou do dalších kroků životem a potvrzením mých dosavadních zkušeností.
Takže mnohokrát za vše děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů. ( budeme doporučovat :-))


Se srdečným pozdravem
Josef a Michaela Stillerovi
Beranovi9.51. 3. 2017
Děkujeme za přenádherný odpočinkový pobyt ve Vašich lázních. Všechno bylo zase dokonalé a bezchybné, jak jsme si to pamatovali z minula: obsluha jídelny, přihlížející smířeně té bezostyšné nenasytnosti rádoby seriozních 'pacientů', ochotní a přátelští pracovníci u relaxačních procedur - pomyslné vítězství bychom tentokrát přiřkli líbezné mladistvě vyhlížející paní na masážíchoperativní a milé dámy na recepci i neviditelné pokojské, jejichž služeb při tak krátkém pobytu téměř netřeba.
S. Pokorný 1022. 2. 2017
Chtěl bych poděkovat za naprosto skvělou a bezchybnou péči, které se mi již podruhé ve vašich lázních dostalo. Tentokrát jsem byl v lázních na rehabilitaci po TEP levého kolena. Chtěl bych tímto vzdát hold a pochválit jak lékařský personál v čele s paní primářkou MUDr Novotnou,
tak kolektiv sester pod vedením paní Horáčkvé a zároveň rehabilitační sestry vedené paní Slámovou. Protože jsem měl na ILTV paní Mgr. Dopitovou, tak bych chtěl tímto moc poděkovat za její trpělivost a vynikající, profesionálně odvedenou práci. Pobyt ve vašich lázních mi pomohl jak po zdravotní, tak po psychiké stránce. Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů a hodně úspěchů ve vaší náročné a pro člověka velmi důležité práci.
P. Tomsová1013. 12. 2016
V měsíci říjnu jsem využila příspěvku pojišťovny MV 211 pro dárce krve a navštívila Lázně Slatinice k relaxačnímu pobytu. Chtěla bych velmi poděkovat, neboť veškerá péče byla velmi příjemná, personál ochotný. Vyzdvihla bych především nesmírnou ochotu a vstřícnost slečny Terezy Vyhnálkové a krásnou péči pana maséra Karla Vašíčka.


S velkým poděkováním a přáním krásných nejen předvánočních dnů
A. Wolfová Cehová 105. 11. 2016
V lázních se o nás starali moc pěkně. Krásné prostředí, ubytování a jídlo super.Velký dík patří masérkám, které masírovaly senzačně záda. Moc jsem si tam odpočinula a jenom doporučuji si tam zajet osobně a užít si plnými doušky.
Drahomíra Tichá9.811. 9. 2016
Chtěla bych poděkovat lékařům, sestřičkám a zdravotnímu personálu za veškerou péči, kterou mně věnovali. Ještě jednou děkuji za ochotu, vstřícnost, procedury.
T. Palečková9,82. 8. 2016
Byla jsem ve vašich lázních od 16.5. do 6.6.2016 na komplexní léčbu. Chtěla bych poděkovat všem, kteří se o mě starali po celou dobu léčení. Zvášť paní MUDr. Novotné za nastavení procedur. Pak fyzioterapeutce Vendule Dopitové i ostatním sestrám v lázních. Přeji všem hodně zdraví a hodně spokojených klientů. Srdečně zdravím z Kyjova Terezie Palečková
M. Horáčková9,528.6.2016
Děkuji všem zaměstnancům, kteří se o mne po celou dobu mé komplexní léčby starali. Zvláště děkuji paní primářce MUDr. Novotné za milý a vstřícný přístup a nastavení procedur, které vedly ke zlepšení mého zdravotního stavu. Dále moc děkuji fyzioterapeutkám Michaela Šimonové a Kristýně Mrkvové z ILTV za profesionální přístup,trpělivost a dobré rady, paní Zacpálkové,Anderlové a Horváthové z vodoléčby LD Balnea za milé chování a profesionálně prováděné masáže a paní Proserové z recepce LD Mánes za milé přijetí a za stále dobrou náladu při jednání s klienty.
P. Blaneta91.6.2016
Dobrý den. Byl jsem na čtyřdenním pobytu od 22.4 do 26.4. Ubytování v penzionu Majorka bylo luxusní a strava a procedury taktéž.Nic nebyl problém.Akorát se mí zdála dost daleká docházka z Majorky do LD Balnea na stravu a procedury.Jinak opravdu maximální spokojenost a všem známým jsem pobyt ve vašich lázních doporučil.Pokud se nic nestane tak napřesrok k vám zavítám opět znovu.S přáním hezkých dnů a mnoho spokojených klientů.
P. Blaneta.


Z. Kopecká105.5.2016
Velmi děkuji všem zaměstnancům, kteří se o mě po celou dobu pobytu starali. Byla jsem spokojená a moc mi to pomohlo. Pokud to půjde, tak bych se sem zase ráda někdy vrátila.
Z. Kopecká


A. Pavlíčková104.4.2016
Personál byl velice vstřícný a snaží se vyhovět požadavkům, klientům lázní. Přístup veškerého personálu lázní je na vysoké úrovni! Byla jsem hodně spokojená s personálem v rámci rehabilitační péče. Jsou obětaví, pomáhají těm, kteří již nejsou s pohybovou aktivitou tak „šikovní“. Úsměvem přivítají každého klienta, i když to pokaždé nejde snadno! Výběr jídel, kvalita, pestrost velmi dobrá.
A. Pavlíčková
E. Balíková1021.3.2016
Přijímala mě na pobyt paní primářka a byla jsem moc spokojená. S přístupem personálu v rámci rehabilitační péče jsem byla spokojená, obzvláště s panem mgr. Tomášem Adamcem, který mi procvičuje nohu. Žádné připomínky, co byste měli zlepšit, nemám, byla jsem se vším spokojená. Jen tak dále, byli jste všichni výborní.
E. Balíková
Ludmila Medveďová1026. 2. 2016
Byla jsem tady před 13 lety a tehdy mě lázně velice pomohly. Tyto lázně budu všem, kdo potřebuje léčení doporučovat. A pokud bych ještě žádala, tak jedině Slatinice. Chválím, chválím.
P.S.: Ještě mockrát děkuji paní primářce za její přístup již při nástupu, ale i za její péči během celého pobytu! Hodně zdraví přeje


Ludmila Medveďová
Novákovi1016. 1. 2016
Moc děkujeme za vzorné přijetí a péči. Moc nádherný víkend, těšíme se na nové další shledání. Vše je tu v nejlepším pořádku, péče, jídlo.
Františka Chramsková9.21. 11. 2015
Děkujeme všem vašim zaměstnancům za dobrou a pečlivou práci, za milé přijetí a vaši ochotu při práci pomoci všem seniorům. Lázně nám částečně prospěly a chtěly bychom se sem každý rok vracet a lázně budeme doporučovat.
Fr.Chramsková, E.Pospíšilová.
Květoslava Kočí9.68. 12. 2015
Chtěla bych touto cestou poděkovat za vzornou péči a přístup zdravotního personálu při léčbě mé ruky. V 03/2015 jsem po úraze loketního kloubu levé ruky byla operovaná. Přidala se komplikace Sudeckuv syndrom. Většina vašich procedur byla úspěšná, a proto bych chtěla poděkovat ještě jednou vašemu zdravotnímu personálu, především sestřičce Michaele Šimonové. Ráda bych se na další doléčení ještě přihlásila k vám do lázní. Děkuji za péči a s přáním hodně zdraví do nového roku 2016 přeje vaše pacientka Kočí Květoslava, Olomouc
Faltovi8.515. 10. 2015
Děkujeme, velmi příjemné a milé.
Jestli vydržíme, máte nás tady zase.
Faltovi, Dol. Dobrouč.
Lenka Viktoria Drahozalová 9.014. 9. 2015
Úžasný zážitek a odpočinek byly pro mě lázně Slatinice.Nádherné prostředí,usměvavý a moc hodný personál.Velkápoklona panu vrchnímu Hlavicovi,úžasný človíček,byla radost se při práci dívat,velice pečlivý a rychlá obsluha.Jídlo mi z místní kuchyně velice chutnalo.
Lázně budu všem doporučovat a strašně ráda se sem vrátím.Moc za vše děkuji.
Stanislava Sušilová107. 8. 2015
Dobrý den paní ředitelko,
věřím, že se na webové stránky Lázní Slatinice občas podívají i Vaši zaměstnanci, protože jim (ale i všem ostatním co mají s Vašimi lázněmi něco společného) patří moje velké poděkování. Strávila jsem u Vás pět týdnů po prodělané Bellově obrně lícního nervu a nyní 'již opět s úsměvem' můžu říct, že na výrazném zlepšení mého zdravotního stavu mají nemalý podíl. Ať už to byla paní primářka MUDr. Novotná, nebo kterákoliv z pracovnic odborného zdravotního personálu se kterou jsem se tam setkala. A když se k tomuto všemu připojí poklidný a pohodový pobyt, který jsem ve Slatinicích měla, tak jsem přesvědčena, že se k Vám určitě někdy vrátím. Ale doufám, že to příště bude již jako dovolená a skvělé služby, které nabízíte, využiji jako prevenci do dalších let.
S pozdravem
Stanislava Sušilová
Bohumil Fišer9.58. 7. 2015
Dobrý den paní ředitelko,
byl jsem vaším pacientem letos i v loňském roce. Je mi přes 60 let a léčil jsem se v několika lázních na lupenku a následně kloubní problémy s ní spojené. Před pěti lety jsem považoval syndrom 'zamrzlého ramene' za marginální záležitost. Jenže se z toho vyklubalo velmi nepříjemné a bolestivé onemocnění, které mě omezovalo jak v nejběžnějších činnostech, tak i sportu a podobně. V loňském roce
mě měla na individuální cvičení vaše kolegyně slečna Michaela Sobotková, která mě nejen vyšetřila a dala patřičnou instruktáž, ale dokonce mi řekla toto: 'Máte atrofované svalstvo pravé paže a ramene'. Měla pravdu, sám jsem to v zrcadle viděl. A proto jsem celý podzim a zimu poctivě posiloval zmíněné svalstvo (ač se to ortopedovi moc nelíbilo) a výsledkem bylo vymizení bolesti a téměř normální rozsah pohybu. Letos mi ještě ukázala účelné cviky na protažení s cílem
získat co největší rozsah pohybu ve srovnání s druhým ramenem. Mám velikou radost, že z vašich lázní odjíždím s pocitem zdravého člověka. Kdo nezažil, neuvěří. Byl jsem spokojen se všemi procedurami, přístupem zdravotnického personálu, jakož i s ubytováním a stravováním. V neposlední řadě má Haná spoustu hezkých míst, která jsem navštívil. Osobně po zkušenostech v lázních vidím jednoznačný trend směrem ke specializovaným cvičením (včetně přístrojových), která mohou poskytovat lidé s patřičným odborným vzděláním.


Děkuji a přeji vše dobré.
František Benda 109. 6. 2015
Dobrý den,
v době od 26.3.do 16.4.2015 jsem se zúčastnil lázeňské léčby v lázních Slatinice. Tato lázeňská léčba velice prospěla mému zdravotnímu stavu.
Touto písemnou formou děkuji celému kolektivu zaměstnanců lázní Slatinice za ochotu,laskavý přístup a příjemné jednání s klienty lázní.
Kdyby na webových stránkách lázní Slatinice byl dotazník spokojenosti klientů lázní tak ve všech bodech dávám nejvyšší hodnocení.
Celému kolektivu lázní Slatinice přeji hodně spokojených klientů.
s pozdravem Chceš-li si utužit zdraví navštiv lázně Slatinice
František Benda - Třeboň
Miluše Horáčková9.328. 5. 2015
Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za umožnění mého pobytu. Ubytování bylo opravdu super, personál byl moc milý a ochotný, procedury byly dobré, počasí také vyšlo, takže jsem si odpočinula a výrazně zlepšila svůj zdravotní stav. Do lázní jezdím už dvacet let a musím konstatovat, že toto byl nejlepší pobyt. Určitě se k Vám budu vracet, mluvily jsme o tom s paní primářkou, že bych přijela na podzim aspoň na týden a pak doufám,že zase příští rok.
Tak ještě jednou moc děkuji a přeji spoustu spokojených klientů
Miluše Horáčková
Jana Svozilová1027. 3. 2015
Dobrý den,
dovoluji si z celého srdce poděkovat za velice příjemný pobyt ve vašich lázních. Vůbec jsem netušila, co mám 12 km od domova. Vaše služby a přístup vůči klientele je vskutku příkladný. Je plný empatie, vstřícnosti, laskavosti a úsměvu. Ať už jsi to Vy v přijímací kanceláři osobně nebo vaši kolegové na recepci, v restauraci, v koupelích, maséři.....jsou to samí mladí lidé, kteří rozdávají pohodu a klid kolem sebe.

Budu se těšit, že příští rok v březnu budu opět na pokoji č. 216 v LD Balnea !!

Hezké jarní dny plné sluníčka a natěšenou klientelu
přeje

Jana Svozilová z Choliny.
Janíčkovi9.529. 1. 2015
Vážená paní ředitelko, dnes jsme se vrátili z týdenního pobytu v lázeňském domě Balnea. Pobyt jsme absolvovali s téměř roční dcerkou. Chtěla bych Vám a celému personálu lázní poděkovat za krásný pobyt a zážitek, byli jsme nadšeni. Opravdu všichni byli velmi vstřícní a milí, oceňuji profesionální přístup od recepce, přes obsluhu v restauraci, tým fyzioterapeutů, vodoléčbu nebo provedení procedur v domě Morava včetně perfektního úklidu. Ještě jednou děkujeme, pochvalte vaše zaměstnance, prosím, a určitě se k vám vrátíme. Pěkné dny a hodně úspěchů a zdraví zejména v novém roce 2015.
Wichtorová109. 11. 2014
Vážený pane řediteli! Věřte, že máte být na co pyšný!
Proto je mou ctí, Vám všem touto cestou poděkovat. Byla jsem přijata na léčení do Slatinic – paní Ing. Palíkovou, která byla tak laskavá a postarala se o mé přijetí. Dokonce mi volala domů, zda-li jsem obdržela v pořádku poukaz do lázní. Po příjezdu do lázní jsem byla ubytována na Balneu, kde mě na recepci přivítaly s úsměvem – recepční – Verunka s Evičkou, ale na recepci pracují – Deniska, Lýdinka, Ivanka, které nám rozdávají úsměv po celý den, když v recepci pracují dvanáct hodin. Je to úžasné a věřte, dělají to s láskou ke všem pacientům. Byla jsem v ten den i u paní doktorky, která mně předepsala supr procedury. Ale moje překvapení nebralo konce, na pokoji bylo denně uklizeno, pokojské jsou laskavé a starají se o čistotu v areálu Balnea! Máme čisté ručníky a povlečené postele, každý týden. I těm patří velký dík!! Z údivu jsem však nevycházela, když jsem vešla do jídelny, kde mě vítaly servírky – Evička, Marcelka a Renátka. Obletují kolem nás, jako včeličky. Stoly byly a jsou plné dobrého jídla, musím poděkovat panu Kuchařovi! Díky Vám za to, já to doma nemám, všeho si nesmírně vážím.
Pochvalu si zaslouží na procedurách Balnea, sestřičky, maséři, terapeutka Mgr. Vendulka, která mi napravila blokaci zad a páteře. Tak ráda bych všechny jmenovala, všichni mají zásluhu, ale já nesmím zapomenout na pana opraváře Jiřího a na sestřičky co jsou v léčebně Morava.
Přecházím tam na bazén, elektro, cvičení a plynové injekce, které píchá Janička Krejčí. Jsou všichni úžasní! Jak na Balnee, tak na Moravě!!
Jsem šťastná, že jsem se mohla v lázních Slatinice léčit, moje spokojenost je tak veliká, že si tady připadám: „Alenka v Říši divů.“ A pokud dostanu opět lázně, vrátím se do Slatinic zase.
Pane řediteli, máte být na co hrdý, Vaši zaměstnanci jsou na svém místě! Děkuji z celého srdce. Budu na Vás všechny s láskou vzpomínat! Ale teď minuta za minutou běží, zastavit to jde stěží. Nastává čas loučení, nic se na tom nezmění! A to je vše, co na srdci jsem měla, a je čas, abych se s Vámi rozloučila.


Vaše pacientka Wichtorová
Poděrovi1019. 10. 2014
Návštěvníci z Boskovic. Jeli jsme okolo a stavili jsme se na perličkové koupeli, bez problému – recepce a pracovnice na koupeli úžasné vše perfektní včetně lázeňské restaurace. Určitě se sem budeme rádi vracet.Manželé Poděrovi
Horová9.319. 10. 2014
Touto cestou děkuji:
Paní MUDr. Žondrové, za její odborný a lidský přístup k pacientům a všem zaměstnancům, kteří se o mě starali velmi obětavě a hezky. Vracím se do lázní ráda. Současně děkuji zaměstnancům kuchyně za velmi chutná jídla a paní Ing. Palíkové za její vstřícný přístup při ubytování klientů.Děkuji Horová
Kováčová8.528. 9. 2014
Byla jsem velmi spokojena, velice příjemné u příjmu, obsluha restaurace, strava velice pestrá, velice příjemné obsluhy van, paní, která provádí masáže – velice prima jen v bazéně by mohla být teplejší voda. Děkuji celému kolektivu za krásný pobyt a již se těším, až přijedu příště.Děkuji Kováčová
Juračkovi 9.525. 9. 2014
Děkujeme za příjemný pobyt a velmi milý a vstřícný personál ve všech částech Balnea provozu. Byly jsme naprosto spokojeni a budeme vaše lázně doporučovat! Ještě jednou díky.Manželé Juračkovi
Křížovi 9.013. 9. 2014
Jsme zde s manželkou poprvé, maximálně spokojeni. Personál všude výborný, vstřícný, je zde opravdu klid a pohoda. Jediné co bych vytknul je absence madel u toalet. Za vše děkujeme a doufáme, že zde nejsme naposled. Rádi se vrátíme.Křížovi Čelákovice
Smolkovi8.912. 9. 2014
Nádherné prostředí, milý personál – ochotný, usměvavý. Byly jsme moc spokojeni. Ještě výborná kuchyně. Určitě se vrátíme.Manželé Smolkovi
Pyroltová M.8.912. 9. 2014
Na Balnei se mně moc líbí. Je mně 80 roků. Jsem na léčení ve Slatinicích po patnácté. Jsem se vším spokojena, personál výborný. Chtěla bych zvláště pochválit maséra p. Karla Lišku, od něho masáž, to bylo něco vynikajícího, zasloužil by zvláštní ohodnocení.Za vše moc děkuji.
M. Pyroltová
Pyroltová M.9.530. 8. 2014
Jsem po patnácté v Lázních Slatinice, vždy s dobrými výsledky léčby. Děkuji za vše vynikájící MUDr. Žondrové. Zaslouží si velkou pochvalu. Fyzioterapeutka na individuále Monika Navrátilová, je vynikající, hlavně masáže plosky a vše ostatní, také zaslouží velkou pochvalu.


Pynolková M.
Bojdek K.9.828. 8. 2014
Srdečně a zdvořile Vás všechny zdravíme. Končíme náš týdenní relaxační pobyt a jsme velice spokojeni. Zařízení komplexu se nám velice líbilo, pokoje velmi pěkné, procedury byly na úrovni, ale ze všeho nejvíc se nám líbil přístup všech zaměstnanců LD Balnea, jejich úsměv, ochota a přístup k nám nás vždy pohladil na duši. Cítili jsme se tady jako doma. Moc všem ze srdce děkujeme. Jmenovitě poděkuji osobním dopisem panu Ing. Jiřímu Vybíralovi - majiteli lázeňského zařízení Slatinice.
Klimosz J.1024. 7. 2014
Děkuji touto cestou celému kolektivu lázní Slatinice za milý, vstřícný a zcela profesionální přístup, kterým mě zbavil během 21 dní mých zdravotních potíží. Za všechny jmenuji alespoň usměvavou masérku paní Editu Dostálovou a skvělou fyzioterapeutku Mgr. Kateřinu Korhoňovou. Neměly to se mnou lehké, ale výsledek je nad očekávání výborný. Škoda, že všechny ty milé a usměvavé tváře, přinášející nám kromě zdraví i dobrou náladu, neznám jménem, ale byl by to asi příliš dlouhý seznam. Nakonec poděkování paní Heleně Kostelníkové, která umí léčit i duši. Jste skvělí, budu se k vám rád vracet.
Šisperová K.9.530. 6. 2014
Žádné rehabilitační oddělení pro mé zdraví neudělalo tolik, jak ve zdejších lázních. Mé poděkování patří vedení lázní, lékařům, paní primářce, sestrám zdravotním i rehabilitačním, také všem rehabilitačním pracovníkům, kuchyni za skvělé jídlo, všem pomocným pracovníkům za skvělou a ochotnou péči o naše pohodlí. Vím už dnes, že zázraky jsou možné a skutečné. Čemu jsem před lázněmi nevěřila, se dnes zlepšilo o 70 % a to je pro mne moc. Teď už je to jen na mě a proto ještě jednou VELKÝ DÍK.


K. Šisperová
Zavadilová A.1028. 5. 2014
Dobrý den, v dubnu jsem byla u Vás v lázních. Ráda bych poděkovala paní Editě Dostálové a slečně Kateřině Svobodové za jejich milý a profesionální přístup. Všichni Vaši pracovnici jsou milý a profesionální. Ještě jednou děkuji a těším se příští rok , opět Vás navštívím.
Ing. Menšíková9.830. 4. 2014
Velmi děkuji příjemné a milé primářce MUDr. Ivetě Novotné za přístup k pacientovi a za lékařskou péči. Také děkuji zdravotnickému personálu, který primářka MUDr. Iveta Novotná vede, a který byl stejně příjemný a vstřícný jako ona sama. Navíc každý pracovník zdravil, s čímž jsem se nikde jinde nesetkala. Vyzdvihuji práci p. Dostálové a Mgr. Svobodové. Také velmi oceňuji profesní přístup pracovníků recepce, jejich jedníní s pacienty. Paní kulturní se velmi snaží, aby pacienti svůj volný čas smysluplně využili, její práce ji baví. Ráda budu na pobyt v Lázních Slatinice vzpomínat.
Ing. Menšíková
Sedláčková J.1024. 4. 2014
Moc velký dík za krásné odpoledne s masáží lávovými kameny, pan Liška je mistr ve svém oboru. Díky
Michálková Z.9.917. 4. 2014
Srdečně děkuji za příjemný přístup personálu, ochotu a vlídnost. Za rok nashledanou.
Zelenková J., Matečná L.1010. 4. 2014
Potkalo nás štěstí a mohly jsme pobývat v Lázních Slatinice. Vstřícnost snoubící se s profesionalitou nás provázela od recepce, přes lékaře, sestřičky, časování procedur až po rehabilitační personál, fyzioterapeutky. Úklid pokoje 1*.
Dobře bylo po celou dobu postaráno, jak o krmi ducha, tak i těla – jídlo i obsluha výborné. Nabídnuté je vyváženě skloubeno a výsledkem je proces postupného uzdravování.
Děkujeme
Kačírková M.9.824. 3. 2014
Byla jsem zde velmi spokojená. Profesionální práce všech pracovníků byla vždy doprovázena úsměvem a vstřícností.
Musilová A.1010. 3. 2014
Chci moc poděkovat všem lidem, kteří pracují v Lázních Slatinice, za jejich vstřícnost, ochotu a každodenní pomoc při rehabilitacích, které jsem zde absolvovala.
Růžena Novotná 9.93. 3. 2014
Chtěla bych moc poděkovat paní Editě Novákové, která mi prováděla reflexní masáž plosek nohou, za její příjemný, vstřícný a profesionální přístup k pacientům.
Pyroltová M.1024. 2. 2014
Jsem na léčení ve Slatinicích po čtrnácté. Na individuálním cvičení se mnou cvičil pan Vítězslav Mikuška, něco tak vynikajícího jsem ještě neprožila, cvičíme kolena a krční páteř, zaslouží si velké díky. Sestry na rozpise procedur, milé, ochotné. Na všech procedurách milý přístup, ochota. Sestry na sesterně ochotné. Měla jsem začít milou, hodnou paní doktorkou Žondrovou, už jsem u ní byla několikrát, za vše velké díky. Děkuji všem za vše, co pro moje zdraví udělali.
Onko klub Slunečnice Olomouc9.522. 2. 2014
Moc děkujeme Mgr. Kateřině Korhoňové za báječně provedenou masáž.
Pesná Irena915. 2. 2014
Chtěla bych poděkovat paní masérce Editě Dostálové za její péči. Vždy má pro každého vlídné slovo a úsměv. Paní Kateřině Svobodové její zázračné ruce mi moc pomohly. Jsou to profesionálové na svém místě. Kroužky paní Kostelníkové - naprosto úžasné! Jsem ráda, že jsem je mohla navštěvovat. Velmi mne to obohatilo. Něco takového tady dříve chybělo.
Zemanová J., Zedková B.9.531. 1. 2014
Veliký dík všem zaměstnancům Lázní Slatinice, za velmi milé přijetí, po dobu našeho pobytu jsme byly velmi spokojeny se všemi prokázanými službami i se stravou. Ještě jednou vřelý dík celému kolektivu Vašich lázní. Přejeme Vám mnoho úspěchů a spokojených pacientů.


Dagmar Gabrielová1019. 1. 2014
Dovoluji se i já připojit s poděkováním za zdejší 14 denní pobyt u Vás. Vzhledem k tomu, že jsem v minulosti prošla i jinými lázněmi v Čechách, mohu posoudit, jaký je nebetyčný rozdíl mezi nimi. Takovou profesionalitu ve vedení, v léčbě, stravování, ubytování i k laskavému přístupu k pacientům musím ohodnotit jako výjimečné. Obzvláště děkuji fyzioterapeutce pí Slámové za její vysokou odbornost a informace o dalším léčení, které mi poskytla, ale také p RNDr. Nohavicovi za jeho neocenitelné masáže.
Marta Stojanová1018. 1. 2014
Chci poděkovat všem, kteří se podílejí na vynikajícím chodu lázní Slatinice, kde jsem mohla absolvovat 3 týdenní léčebný a rekonvalescenční pobyt po operaci kyčle a zlomeného zápěstí. Všechno je zde vedeno na nejlepší profesionální úrovni jak po stránce odborných léčebných procedur a lidského přístupu k pacientům, tak i po stránce ubytování, stravování a celkového lázeňského klimatu. Ráda se sem vracím. Vaše spokojená a vděčná pacientka.
Kreplová M., Novotná R.1011. 12. 2013
Chtěly bychom poděkovat paní Světlušce Proserové za vzornou organizaci akce 'Projekt obce', za její vstřícný a otevřený přístup a popřát jí i všem dalším zaměstnancům krásné Vánoce a šťastný nový rok.
Kovářová M.9.826. 11. 2013
Chtěla bych ještě jednou poděkovat MUDr. Navrátilovi za jeho kladný přístup k pacientům. Zároveň všem pracovníkům LD Morava za jejich svědomitě odvedenou práci vůči nemocným. Též sestrám na příjmu LD Mánes i sestřičce z pracoviště ITV 6. Zároveň se na této spokojenosti podílejí recepční, pokojské a nesmím zapomenout na kuchyň a servírky. Co Vám vážení přát: hodně pohody jak na pracovišti tak domácím prostředí. Prožité klidné a spokojené Vánoce a hlavně hodně zdraví v novém roce. Vaše spokojená pacientka.
Šebek M.9.58. 11. 2013
Jsem šťastný že mi MUDr. Ditmar doporučil Vaše lázně. Všichni lidé v lázních uklízečky, sanitárky, sestřičky, recepce, doktoři a fyzioterapeuti, máte pozitivní energii, dobrou náladu a proto Vám všem moc děkuji. Nevím jak bych to zvládl bez Vaší pomoci, zvlášť Mgr. Vendule Dopitové. Přeji Vám všem moc zdraví a štěstí. S úctou Váš pacient.
manželé Tesaříkovi1029.10. 2013
Moc pěkné přivítání hned na recepci. Výborná péče všech sestřiček. Projevila se u nich vstřícnost, pečlivost o nás. Moc se nám líbilo- byli usměvaví. Ubytování skvělé! Starva neměla chybu - obsluha výborná. Moc děkujeme, jedeme domů moc spokojeni!!
Horová J.9.722. 10. 2013
Touto cestou děkuji všem zaměstnancům, kteří mi poskytovali výbornou péči. Byli velmi ochotní, vstřícní a profesionální. Děkuji sestřičce na suché uhličité koupeli, masérkám, lékařkám a příjm. recepci. Děkuji Ing. Palíkové za jednání a ochotu nad rámec povinností. Velmi chválím výbornou kuchyni a všechny kuchaře. Velmi děkuji.
Karel Hladký9.218. 10. 2013
Moc děkuji za velkou ochotu všech sester i zaměstnanců. Byl jsem skutečně moc spokojen.
Michaela Moravcová96. 10. 2013
Chodila jsem na suchou uhličitou koupel. Chtěla jsem moc pochválit paní Janičku Krejčí. Hodně vstřícná, poradí. Je moc fajn. Tak jí tímto moc děkuji. Jinak jsem v lázních moc spokojená, jídlo dobré. Moc děkuji a doufám, že se tu ještě někdy do lázní dostanu.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.