Upozorňovací lišta
Lázně Slatinice
Zpět na Aktuality

Certifikát kvality obhájen | Lázně Slatinice

Již od roku 2016 jsou Lázně Slatinice první akreditované lázně v České republice. Co to znamená? Je to pro klienty známka vysoké kvality a bezpečnosti poskytovaných zdravotních služeb. Akreditací pro nás nic nekončí, jde o soustavný, a dá se říci nekonečný proces, kterým se snažíme zvyšovat dosaženou úroveň poskytované péče. I díky akreditaci neustále zjišťujeme a vyhodnocujeme spokojenost našich klientů, a i v této nelehké době se snažíme o maximální spokojenost našich klientů.  Kvalita služeb je pro nás nesmírně důležitá a je nutné na jejím zlepšování stále pracovat. 

Jsme rádi že i v roce 2020 se naše snaha vyplatila a získali jsme další certifikáty kvality.

Hodnoceny byly dva lázeňské domy, které slouží především pro samoplátecké klienty. Prvním hodnoceným byl lázeňský dům Balnea, který poskytuje komfortní pobyt s velkým množstvím služeb. V budově se nachází bazén s whirlpoolem, fitness sál, prostory pro masáže, koupele a zábaly, vyšetřovny lékařů a fyzioterapie. Samozřejmostí je restaurace s letní terasou a spoustou lázeňských specialit. V hodnocení klientů získal na internetových portálech hodnocení 89%.

Druhým hodnoceným byl penzion Majorka. Penzion rodinného typu nabízí hostům pohodlné ubytování v útulně zařízených pokojích a pro náročnější klienty je připraven VIP apartmán Pekárna. Příjemné posezení poskytuje krásné nádvoří se zahradou a lavičkami, stylová společenská místnost s jídelnou i prostor Pekárny s funkční pecí, který je možné vyžít i k různým firemním a rodinným oslavám. Penzion Majorka získal i v letošním roce perfektní hodnocení 91%.

Tímto bychom rádi poděkovali především našim zaměstnancům za prvotřídní práci, bez které bychom takových výsledků dlouhodobě nedosahovali.

Certifikát kvality
Lázeňský dům Balnea ve Slatinicích hodnocení