Upozorňovací lišta
Lázně Slatinice

Lázně Slatinice jako hrdý sponzor

Jsme hrdým sponzorem koloběžkového týmu Lázně Slatinice

Pohybem ke zdraví, nejen v našich lázních. Proto jsme už druhým rokem hrdým sponzorem koloběžkového týmu Lázně Slatinice. Úspěšný celek ve složení Martin, Milan a Vašek už řadu let objíždí závody po celé České republice, ale i v Evropě. A my musíme říci, že nám pánové dělají obrovskou radost.

Lázně Slatinice podporují český koloběžkový sport

Český koloběžkový sport oslavil v roce 2018 už padesátileté výročí. To je slušné číslo, co říkáte? Přitom hned první ročník nejstarší ligové koloběžkové soutěže světa se konal právě v ČR. Dnes je Rollo liga jedinou světovou soutěží, která probíhá v takzvaném “víkendovém” formátu. A má úspěch. Díky ní se vytvořila velká komunita koloběžkářů, která umožnila Rollo lize přežít úctyhodných padesát let.

Různých koloběžkových závodů a stejně tak Rollo ligy se můžete účastnit i vy. Třeba i ti nejmenší. Stačí vzít koloběžku či odrážedlo, nachystat se na startovní čáru a pořádně se odrazit. A nemusíte mít žádný strach. Každého kola Rollo ligy se účastní přes 100 závodníků. Takže si v klidu najdete svého soupeře, se kterým můžete změřit své síly. Samozřejmě v přátelském a sportovním duchu.

Nebylo třeba dlouhého rozmýšlení a rozhodli jsme se také podpořit český koloběžkový sport. Již druhým rokem jsme pyšným partnerem a sponzorem koloběžkového týmu Lázně Slatinice.

Koloběžkový tým Lázně Slatinice

Tým Lázně Slatinice se v rámci koloběhu účastní hned dvou seriálů a dalších závodů. Martin jezdí od roku 2017 kategorie Masters, Milan kategorie Veterans a Vašek od roku 2018 kategorie Seniors. Naši reprezentanti jsou pravidelnými účastníky Rollo ligy, která platí za nejnáročnější seriál koloběžkových závodů vůbec. Dále je můžete potkat na Českém koloběžkovém poháru. Do budoucna možná vstoupá i do posledního z trojice českých seriálů, kterým je Český krosový koloběžkový pohár.

Mimo pravidelného koloběžkového zápolení v Rollo lize se Martin, Vašek i Milan zapojují i do dalších dílčích závodů, jako je například Blanenská desítka z ČKP, která se koná v polovině září. Naposledy jste mohli náš tým Lázně Slatinice potkat na Kickfestu 2019 v Račicích, což není nic menšího než Mistrovství Evropy.

Informace hledejte na Českém svazu koloběhu

Zajímá vás koloběh, rádi byste se přihlásili na nějaký závod nebo si chcete prohlédnout další fotky našich sporťáků? Novinky ze světa koloběžkového sportu, informace o jednotlivých závodech, propozice i parádní fotogalerie najdete přímo na stránkách Českého svazu koloběhu.

V Lázních Slatinice i nadále držíme našim favoritům palce a přejeme jim mnoho úspěchů v koloběžkovém sportu i mimo něj. A co vy, vyrazíte na koloběh taky?

 

Těšíme se na vás v Lázních Slatinice a jak říkají koloběžkáři „Trhni si nohou!“

 

P1030466
PST03382-3
PST03444-2
Lázeňský dům Balnea ve Slatinicích hodnocení